تبلیغات

بنر تبلیغات هدفمند در بیاموز

با سلام. وبسایت آموزشی بیاموز پذیرای تبلیغ علاقمندان در صفحات سایت می باشد.

قوانین تبلیغات در وبسایت بیاموز:

  • زمان محاسبه تبلیغ از روز اول قرار گیری در سایت محاسبه می گردد و در صورتی که در مدت زمان قرارداد بنا بر مشکلات ناشی از زیرساخت وبسایت بیاموز نتواند تبلیغ را نمایش دهد متعهد می شود دو برابر زمانی که نمایش نداده به تایم قرار داد اضافه کند.
  • از پذیرش تبلیغات تمامی وبسایت ها و محصولاتی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی هستند معذوریم.
  • پذیرش تبلیغات سایت هایی با محوریت آموزشی بعد از تایید بلامانع می باشد.
  • بیاموز مختار است که در صورت دریافت هرگونه اخطار از سوی مراجع قضایی، انتظامی و یا نهادهای ذی‌ربط در فضای مجازی، نسبت به غیرفعال سازی یا لغو بنر و یا محتوای تبلیغ کنندگان اقدام نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
  • در صورتی که تبلیغ دهنده به هر دلیلی بعد از نمایش تبلیغ منصرف شود تعداد روز نمایش محاسبه می شود به علاوه ۲۰ درصد از مبلغ باقیمانده به عنوان جریمه در نظر گرفته می شود و باقی مانده مبلغ به تبلیغ دهنده در ۳ روز کاری عودت داده می شود.
  • در صورت انجام فیشینگ از طرف تبلیغ دهنده، تبلیغ حذف و مبلغی عودت داده نخواهد داده شد.
  • قرار دادن شماره تلفن، شماره فکس، شماره خط ارسال پیامک، آدرس پستی و آدرس ایمیل در محتوای تبلیغات ممنوع است و در صورت مشاهده تبلیغ مورد نظر رد خواهد شد.
  • شبکه تبلیغات بیاموز در قبال کمیت و کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده آگهی دهندگان به مشتریانشان هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و مسئولیت هر گونه تخلف در وب‌سایت آگهی دهنده بر عهده خودش خواهد بود.
  • هیچ‌یک از طرفین این توافق به دلیل قصور یا تأخیر در اجرای تعهداتشان به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، نظیر قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل‌پیش‌بینی طبیعی و… مسئول نخواهد بود.
  • این توافق بر پایۀ قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران تنظیم‌شده است و هرگونه اختلاف در آرا، و یا تفسیر به نفس هریک از مفاد این توافق، چه در فسخ، چه در نقض و چه در اجرا برای داوری و رفع این ابهامات و اختلافات به مراجع ذیصلاح ارجاع می شود و حکم این مراجع لازم‌الاجراست.

در صورت مایل بودن به تبلیغ در مجموعه بیاموز لطفاٌ قبل از پرداخت وجه تعرفه تبلیغ با گروه بیاموز تماس حاصل فرمایید تا صحت محتوای تبلیغاتی شما مورد بررسی قرار گیرد.

تعرفه تبلیغ در وبسایت بیاموز

ابعاد بنر تبلیغاتی

مکان نصب بنر۳۰ روز۹۰ روز۱۸۰ روز۳۶۵ روز

۷۲۸*۹۰

هدر

نمایش در تمامی صفحات سایت

۴٫۹۰۰٫۰۰۰۱۳٫۶۰۰٫۰۰۰تماس بگیرید

تماس بگیرید

۲۶۵*۸۰

ستون سمت چپ

نمایش در تمامی صفحات سایت

۱٫۳۰۰٫۰۰۰۳٫۶۰۰٫۰۰۰

تماس بگیرید

تماس بگیرید

۲۶۵*۱۶۰

ستون سمت چپ

نمایش در تمامی صفحات سایت

۲٫۲۰۰٫۰۰۰۵٫۹۰۰٫۰۰۰تماس بگیرید

تماس بگیرید

۷۲۸*۹۰

فوتر

نمایش در تمامی صفحات سایت

۲٫۱۰۰٫۰۰۰۵٫۸۰۰٫۰۰۰تماس بگیرید

تماس بگیرید

تبلیغات متنیستون سمت چپ 

نمایش در تمامی صفحات سایت

۱۰۰٫۰۰۰۲۵۰٫۰۰۰تماس بگیریدتماس بگیرید

 

تمامی مبالغ بالا به تومان می باشد.برای درخواست ابعاد دلخواه و قیمت پیشنهادی خود تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۳۵۱۲۷۶۷۵۵ مهدوی